Sadece ve Sadece Size Özel Tasarım Mobilyalar

Mekânın karakterini oluşturan mobilyalar, kullanıcının beklentilerine ve insan ergonomisine uygun tasarım süreci ile ilerler. Özgün tasarımların estetik görünümü altında kaliteli işçilik eşlik eder. Malzeme kararı kullanıcı ile birlikte yapılır ve tasarımı anlaşmalı uzman ekiplerimiz ile birlikte hayata geçirip mekanınızda bulundurmaya hazır hale getiririz.

Tasarım yaparken odağımıza her zaman son kullanıcıyı koyarak onun ihtiyaçlarını çağa yönelik, doğa ve insan sağlığına uygun, sürdürülebilir, inovatif ve fonksiyonel mobilyalara dönüştürmeyi hedefliyoruz. Biz mobilya tasarımını , ihtiyacın yanı sıra yaşam alanlarımıza değer katan bir unsur olarak benimsiyoruz. İlk eskizlerden ilk prototiplere, mağaza deneyiminden ürünün son kullanıcıya teslimatına kadar olan tüm süreçleri tasarımın bir parçası olarak ele alıyoruz. Her yönüyle birlikte kritize ederek koleksiyonları geliştiriyoruz.

Showroomlarımızda iç mimarlarımızla son kullanıcıya mobilya alışverişinin yanında iç mimari proje deneyimi sağlıyoruz. Müşterileri seçimlerinin, farklı ölçü ,renk ve dokularla evlerinde nasıl görüneceğine dair proje hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda hızlı teslim-montaj, satış sonrası hizmetler ile bütünsel ürün-son kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz. Bunun yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında birçok iş yeri,ev, hotel ve restoran projesine üretim ve tasarım anlamında hayat veriyoruz.