Ruh halinizi baştan değişterecek tasarımlar

İçinde vaktimizin büyük kısmını geçirdiğimiz mekanlar, farkında olmasak da ruh halimizi olumlu veya olumsuzo olarak etkiler.

Sakin bir ruh halindeyken göz alıcı turuncu bir duvarın önünde oturduğumuzda fark etmesekte enerjiyle dolabilir, öfkeli veya huzursuzken pastel tonlardaki çiçek kokulu bir ortamda ihtiyacımız olan sakinliği yakalayabiliriz. Bu nedenle Ev veya İş yerlerinin iç tasarımları her zaman büyük bir önem taşır. Renk ve materyaller ile birlikte dekorasyonda kullandığımız mobilyalar ve tamamlayıcı aksesuarlar da kişilik ve ruh halimizin birer parçasıdır. Kumaşların dokusu, renklerin frekansları, mobilya ve aksesuarların ahengi, kişisel tarzlarımız ve trendlerle zenginleşip yaşadığımız atmosferi eğlenceli kılar ve güzelleştirir.
Kimine göre daha rahat kimine göre daha ciddi ortamların yaratılmasında ince düşünülmüş detayların önemine inanıyoruz. BeFourHome olarak tasarlatmak istediğiniz yerlere detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler geliştirmekteyiz. Sizlerin yaşadığı ortamda mutluluk ve enerji ile dolmanız için çalışıyoruz.